2 grudzień 2021

Dzień 4282

Zaczął się grudzień. Dziś jest słonecznie i Ajlawju jeszcze mogła do pracy jechać swoim ukochanym rowerem. Sezon na jednoślady już w tym roku się kończy. Niestety… Może jeszcze w niedzielę pogoda i Mroczny pozwolą pojechać na Moto Mikołaje 2021. Było by miło bo w zeszłym roku nie byłem.

6 listopada mieliśmy święto. Moi teściowie obchodzili 50 czyli Złote Gody. Takie małe wesele, rodziną, tańcami i wódeczką. Impreza się udała i zarówno „Młodzi” jak i goście byli zadowoleni.

W poniedziałek musiałem pojechać do Łodzi i powtórzyć badanie krwi do programu. Niestety poziom immunoblobulin znowu ciut za niski i doktor nie może mnie dopuścić do wlewu. Znowu… Ale jest światełko w tunelu. Podczas poniedziałkowej rozmowy wspomniał, że jeśli te świeże wyniki będą za słabe, skontaktuje się ze sponsorem (Roche), żeby dali zgodę na przetoczenie mi przed wlewem immunoglobulin dożylnie. Taki extra boost odporności. Ciekawe, czy to się uda?

W tym roku uznałem z Renią, że nie wydrukujemy i nie roześlemy corocznych kartek świątecznych. Powodem jest ograniczenie dostępu do danych adresowych przez RODO. Po prostu nie wiemy do kogo te karteczki z życzeniami wysłać. Wszystkich darczyńców, którzy co roku wspierają mnie w mojej chorobie Swoim 1%, bardzo przepraszam. Jak co roku po prostu bardzo, bardzo dziękuję za Wasze wsparcie i Waszą pamięć.

Gdzieś w szafie mam kostium Mikołaja i rogi z noskiem dla wiernego Rudolfa 🙂

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.