21 wrzesień 2019

Dzień 3476. Dziś impreza urodzinkowa u Aleksandry. Mała Fruzia robi 18tkę 🙂 Z naszych dziecków, ona jest ostatnia. Fotki dopnę następnym razem. Od paru dni, z racji huśtawki pogodowej, podłapałem infekcję. Problem polega na tym, że u mnie każda infekcja (temat sprawdzony) powoduje obniżenie sprawności. Źle śpię, gorzej chodzę, nogi bardziej bolą. Czekam aż minie, bo chcę do rehabilitacji wrócić.

Teraz wrócę jeszcze do lata 🙂 Sianożęty w tym roku znów były łaskawe. Pogoda petarda, słońca do oporu, a ja opalony jak co roku :). Słońca było tyle, że na plażing chodziliśmy o 14. Nie wcześniej. Zdrowotnie żadnych przygód nie odnotowałem.

Pod koniec lipca odwiedziłem jeszcze Łódź i ul Tylną. Tam dotankowałem Ocre na następne sześć miesięcy. Jak dają, to się bierze 🙂

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.