6 styczeń 2019

Dzień 3234. Nowy rok zaczął mi się smutnym wydarzeniem. Przedwczoraj pożegnaliśmy naszego kolegę Jarka. Odszedł popołudniem, ostatniego dnia upływającego roku. Zmagał się od kilku lat z chorobą, która ostatecznie wygrała. Wielka szkoda. Nie miał jeszcze 50tki. Mój start Nowego Roku raczej szału nie robi. Wciąż nie pozbierałem się po zjeździe sprawności z początku grudnia. Jakie to przewrotne? Jednego dnia „ganiam” z Milusiem po lesie z karabinkiem ASG, a po dwóch dniach ledwo powłóczę nogami. Kurde, nie może być po prostu jakoś tak normalnie? Dzień za dniem, ale bez takich numerów? Dziś znowu ledwo łażę, a przecież na 17 idziemy do Maminki Halinki świętować Jej 18 urodzinki :). Ale nic to. Dojdę. Bo jak nie ja, to kto?

To jest tegoroczna Moja karteczka Świąteczna. Zamieszczam ją dla wszystkich Tych, do których nie dotarła w oryginale. Winę za to ponosi RODO i jego przepisy, o których pisałem poprzednio.

Wszystkich moich czytaczy serdecznie pozdrawiam, życząc wiele szczęścia i zdrowia w Nowym 2019 Roku.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.