19 styczeń 2016

Dzień 2184. Już dwa lata i dziesięć miesięcy, jak nie ma Dadiego z nami. Wciąż mi Go bardzo brakuje. Szczególnie teraz kiedy siedzę w szpitalu i tak naprawdę nie wiem, kiedy mnie stąd wypuszczą. Pierwszy „Tydzień z Wariatami” już za mną i liczę że będzie co raz lepiej. Nie wiem Jakie dragi dostaję, bo taki mam układ z lekarką. Wszystko będzie w wypisie. Męczy mnie przeczulica i spastyka kopyt, ale niewiele mogę z tym zrobić. Przynajmniej noce jako tako przesypiam.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na 19 styczeń 2016

 1. miro48 pisze:

  Cześć! Tak jak już pisałem choruję na SM od około 20 lat, teraz będę miał możliwość leczyć się tym nowym lekiem Ocrelizumabem. Czy mógłbyś mi opisać jak się czujesz i czy są jakieś efekty. Pozdrawiam Miro

  • McGyver pisze:

   Witam. Jestem po pierwszym wlewie w grudniu i za bardzo nie widzę różnicy. Mówi się, że dopiero po 3-4 miesiącach jest wyczuwalny efekt. Jak coś się zmieni, umieszczę info na blogu. Pozdrawiam Piotr.

 2. Miro48 pisze:

  To by się zgadzało z tym co ja słyszałem-ok.12 tygodni. Czyli to jest kroplówka ?? Dziękuję i pozdrawiam Miro

Możliwość komentowania została wyłączona.