28 październik 2015 – 25 rzut FSM

Dzień 2101. Właściwie zaczęło się w piątek, choć symptomy pojawiły się ponad trzy tygodnie temu.  Objawy jak zwykle, ból, koszmarne zdrętwienie i przeczulica skóry. Dziś już dostałem Solu, ale w mniejszej dawce. 0,5 mg w ćwiartce soli fizjologicznej. Zwykle dostaję 1 mg, ale, że minęły tylko dwa i pół miesiąca od ostatniego wlewu, doctore zarządził zmniejszenie dawki, żeby nie ryzykować pojawienia grzybicy.

Żuczek ciężko ranny dalej stoi w warsztacie Topika. I tak nie było by latania, bo forma uciekła. Jak wróci to będzie zima. Myślałem o Motomikołajkach 6 grudnia, ale wtedy prawdopodobnie będę zamknięty na oddziale bez klamek. Tam doktorem jest ten, kto pierwszy rano złapie fartucha 🙂

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.