31 październik 2013

Dzień 1466. Jutro Święto Zmarłych i Policjantów Ruchu Drogowego. 100% stanu osobowego w pracy przez kilkanaście godzin, przez przynajmniej trzy dni. Przez 13 lat mojej pracy w RD, każdego roku stałem gdzieś przy jakimś cmentarzu. Pozdrawiam moich kolegów i życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Pogoda ma dopisać, choć pamiętam takie AKCJE ZNICZ, że wiedziałem po co mam rowek w dupie. Świetnie odprowadzał deszczówkę. Ja niestety dalej na Kamieńskiego. Przez ten weckend będę próbował wyszczać cholernego kamyka z mojej lewej merki. Ponoć jest zbyt mały, żeby interweniować chirurgicznie, a zbyt duży, żeby go olać. Jako, że ręce mnie bolą, pokłute wenflonami i pobraniami kaszanki, dziś przyleciał do mnie niebieski motylek.

WP_20131031_002

Tylko usiadł i zaraz się zlał…bydlę.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na 31 październik 2013

 1. Ja pisze:

  To już masz kartę stałego klienta a szpitalu – jak widzę.
  Jakieś bonusy dla stałych gości? Oprócz motylków.
  Wracaj szybko do zdrowia!
  p.s. 100% stanu osobowego… a kierowców nic to nie uczy …

 2. Zuzanna pisze:

  Witam i pozdrawiam,ja tez co jakiś czas pokonuje drogę do mojej obskurnej celi…Niby 21 wiek a stan szpitala oceniam na era kamienia łupanego…i niedawno wyszłam 15 października tez po kolejnym rzucie…Mało tego byłazakaz mycia się pacjentom w łazienkach szpitalnych-ponoc jakas bakteria była…Ajć niby z brudu nikt nie umarł:)pozdrówka

Możliwość komentowania została wyłączona.