21 lipca 2011

Znowu parę dni gdzieś zwiało. Przerwa coraz bliżej. Już bardzo się stęskniłem za moim Muminkiem. Jest pod doskonałą opieką.
Wciąż nie ma formy, ale mimo wszystko staram się swoje robić i nie odpuszczać. Kończę pojutrze serię rezonansu stochastycznego w ośrodku „Body Balance” w Leśnicy. Ten rodzaj rehabilitacji to jakby stanąć na płycie do sprawdzania amortyzatorów na stacji diagnostycznej. Tyle, że kilka razy mocniej telepie. Prawa noga w jednej amplitudzie lewa w innej.  Niby tylko niecałe 20 minut, ale dla takich Tytanów jak ja to spora obrywka. Kopyta mocno styrane. Dobrze, że przy maszynie uchwyty zapodali. Można się wesprzeć. Trzeba twarz zatrzaśniętą trzymać, bo aż siekacze klekoczą. Wczoraj jak dojeżdżaliśmy do Leśnicy zaczęło lać. Nadchodził niż Otto. Pompa była soczysta i jak skończyłem zajęcia okazało się, że aby dojść do samochodu, trzeba buty i onuce zzuć i brodzić do auta w wodzie ponad kostki. Jak bociany nad stawem razem z Dadim po Ul. Eluarda w deszczu spacerek uskutecznialiśmy. Jak giry do tej „wody” zapodałem , to mało w niej nie usiadłem. Szok był zaje..ty. Temperatura wody i moja przeczulica nie idą po parku pod rękę. Kozackie doznania będą,  jak odnuża do cieplutkiego Bałtyku wetkam. Dobrze, że tam piasek wokoło. Na d… w każdej chwili i gdzie bądź można klapnąć. Głęboko i tak nie zamierzam się pakować. Jak się uda, to nawet po kolana się w morską odchłań wedrę. A co!

  A Kret mówił, że to tylko mżawka.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.