12 grudzień 2017

Dzień 2876. Już grudzień. Było zimno, ale dziś ponad 10 stopni. Tylko ten wiatr… Boziu, jak ja nienawidzę wiatru. Teraz, bo kiedyś nie miało to żadnego znaczenia, a dzisiaj drań strącił mi czapkę jak szedłem na zakupy. Tylko dlaczego najbardziej nogi bolą jak wieje? Nie jak pada, nie jak plucha i zimno, tylko jak wieje… I nie przeszkadza nad morzem, a tam dmucha przecież praktycznie zawsze. Przejdzie. Musi. Za tydzień w poniedziałek przejażdżka do Łodzi. Znowu trzeba kaszankę do analizy oddać. I znowu trzy miesiące spokoju do marca. Wtedy wlewka. Dobrze, że jeszcze dają. Jak przestaną będzie lipa.

Sezon moto ku końcowi, ale po kolei. 14 października był u nas we Wrocku cykliczny rajd na orientację Rajd Stu Mostów. Organizował go Apanonar, taki MC naszych Wrocławskich studentów politechniki. Organizacja w miarę, ale najważniejsza była znana i zgrana ekipa, i fakt, że MP3ka nie zawiodła 🙂 , aczkolwiek jedna maszyna z ekipy nie dojechała. Padła stacyjka na ostatnim zadaniu. BMW też się psują. W zasadzie, to zdrowie nie pozwoliło mi podejść tylko do jednego zadania. Nie właziłem na skrzynki. Stopy nie współgrają z zachowaniem równowagi… Teraz parę foci.

 

No  i jeszcze film 🙂 

  Parę dni temu, a dokładnie 9 grudnia, dziewczyny z Moto Dolls zorganizowały jak co roku Motomikołaje we Wrocławiu. Organizacja trwała już od dawna, bo trzeb było zabezpieczyć wiele rzeczy. Paczki dla dzieciaków, scenę, nagłośnienie, policję do zabezpieczenia kawalkady mikolajów i wiele, wiele innych. Akcja się udała, pogoda dopisała, na szczęście nie padało i nie było mrozu 🙂 W paradzie udział wzięło grubo ponad 300 maszyn 🙂

 

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.