19 pździernik 2015

    Dzień 2092.  Trzeci raz robię podejście do napisania posta. Trzeci, bo poprzednie dwa razy po prostu program skasował mi moją pracę, w momencie gdy chciałem wstawić fotki. Minęły już dwa lata i siedem miesięcy, kiedy nie ma z nami Dadiego. Ile czasu by nie minęło, pustka wciąż jest okropna.

     Minęło ponad dwa tygodnie od wycieczki do doliny Baryczy, gdzie wybraliśmy się całą bandą w jakieś dwadzieścia motocykli. Moja wycieczka skończyła się trochę wcześniej, bo po paru godzinach Żuczek stanął. Padł wtryskiwacz i do domu wróciłem busem. Teraz sqt stoi u Topika w warsztacie i się naprawia. Generalnie to mi się nie spieszy, bo od niedzieli po wycieczce czuję się fatalnie. Nogi wciąż bolą jak cholera i wciąż drętwieją. Trzy dni wieży nie opuszczałem czekając na lepszą aurę, i co, padać przestało a ja dalej ledwo się toczę.  Patrząc na kalendarz, to będzie właśnie jakieś sześć lat od koedy to goowno się do mnie przykleiło. Najbliższy etap, to będzie detox, żeby odzwyczaić organizm od zolpidemu. Te cukierki to była fajna rzecz, ale zaczęło się robić za często i dlatego, czeka mnie oddział psychiatryczny. Ponoć całkiem sporo gliniarzy odwiedza taki oddział w Cieplicach w sanatorium, ale z innego powodu. Ja będę w wojskowym, więc pewnie będą chłopaki z misji. Tam jest pododział leczenia stresu bojowego, więc wesoło nie będzie. Laptop, książka i telefon, bo może być ograniczenie z odwiedzinami. Pożywiom uwidzim.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.