7 maj 2014

Dzień 1655. Niestety czas płynie, a ja nie mogę złapać formy. Po tym ostatnim rzucie jakoś wszystko się rozregulowało. Do tego doszły dwa kontrasty (a jutro dojdzie trzeci, bo mam TK flaków. Jest to związane z krwiomoczem, który mnie męczył przez trzy miesiące). Na szczęście od ponad miesiąca mam z tym spokój, ale jeszcze muszę skończyć diagnostykę zaleconą przez lekarza, bo nadal nie wiadomo skąd się ta krew brała. Może TK odpowie na to pytanie. Chciałbym też trochę więcej formy. Wciąż okrutnie drętwieją mi nogi. Jak by się polepszyło, to chciałbym wrócić do zawieszonej rehabilitacji. W Creatorze mam jeszcze prawie dwa tygodnie do odebrania i kontynuację u p. Kowalskiego. Miałem nadzieję pojawić się na V Kocim Rajdzie, ale nie wiem, czy dam radę. Rajd startuje w Sulistrowicach 24 maja, więc może jeszcze zdążę stanąć na nogi. Mam w SW Bikers wielu przyjaciół i kumpli, i fajnie by było się z nimi spotkać. W ostatnią niedzielę, pomimo mojego drętwego samopoczucia pojechaliśmy do Wielunia. Okazja była bardzo ważna, ponieważ do I Komunii Świętej przystąpiła moja kolejna chrześnica Klaudia, córa szwagiera Jacka. Za parę lat tego zaszczytu dostąpi moja ostatnia chrześcijanka Tola, również Jackowa, najmłodsza pociecha. Najstarsza jest Ola, ale ona jest córcią mojej siosterki i szwagiera Pinia i jest równolatką mojego Milusia i Komunię przyjmowali razem w 2010 roku. Jutro do wpisu wstawię ich fotki.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na 7 maj 2014

  1. Kaśka pisze:

    Nie wiem na czym polega patent z kontrastami,ale spotkałam kilka osób,które odchorowały kontrast. Uczulenie na jod … Ok,ale też inne dziwne sprawy…
    Nie wiem czy przy każdym badaniu można „wybrać” kontrast,ale zapytaj może. Mi przy angioTK zmieniono.
    Pozdrawiam 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.