5 styczeń 2014

Dzień 1532. Zadomowiłem się już w tym szpitalu. Biorąc pod uwagę, że jestem tu od świąt, to już 10 dni. Widok choinki w korytarzu znam lepiej, niż ten w domu… Ale jak pech to pech. Chciało mi się chorować w długi weckend, to mam co chciałem. Na 10 dni pobytu, pięć dni normalnie wolnych, a jeszcze jutro też wolne, bo to Trzech Króli. Tu normalnie nie ma z kim gadać o moim choróbsku i o tym co dalej. Gdyby nie fakt, że napieprzają mnie giry, to było by jak w Ciechocinku. Ale myślę, że w czwartek a najpóźniej w piątek puszczą mnie do domu. Jeszcze tylko jedno badanie w środę, ale za to najmilsze. Cystoskopia. Do samodzielnego sprawdzenia w Wikipedii. W zasadzie ono odpowie na wszystkie pytania i będę wiedział na czym stoję. Na razie pompują we mnie kolejną serię antybiotyków i jak dalej będę je pochłaniał w takim tempie, to stracę resztki odporności.

O McGyver

Cześć. Jest styczeń 2017r. Na tą chwilę mam jeszcze 44 lata i od ponad siedmiu choruję na FSM (fucking sclerosis multiplex). Od ponad sześciu lat jestem emerytem-rencistą, jako że moja poprzednia firma czyli MSW postawiła na mnie krzyżyk. Mam wspaniałą rodzinę (żonę Renatę i 15-to letniego syna Maćka) dla których chce się żyć. Mogę zaktualizować profil. Jest luty 2020, a ja mam jeszcze 48 wiosen. FSM jest ze mną już ponad 10 lat, a rencistą-emerytem jestem od 9. Renia wciąż mnie wspiera, a Maciek to już prawie 19-letni młody mężczyzna :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogólna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na 5 styczeń 2014

 1. Kuba pisze:

  Czy Uroskopia jest tym samym co cystoskopia? Jeśli tak to radzę zażyczyć sobie znieczulenie (ponoć można o czym nie wiedziałem) Potrzebne mi było to badanie przed przeszczepem. Gdybym wiedział, to bym spier… ile sił.

  • Piotrek pisze:

   Cześć kuzynie! Myślę że to będzie to samo. Trochę o tym czytałem i na pewno będę chciał znieczulenie. Tym bardziej że nogi bolą mnie i bez tego. Leżę na urologii razem z ludźmi po przeszczepie tak jak ty,więc znam temat. Ostatnio był nawet gość z Wawy. Tu na kamieńskiego jest ośrodek transplantologii na pd-zach Polskę więc rzadko jest pusto. Pozdrawiam.

 2. Ania pisze:

  Przeczytałam wiki… Ałłłaaa! Mam nadzieję, że znieczulenie pomogło!

 3. McGyver pisze:

  Jeszcze nie wiem bo spadłem z grafika i pocierpię dopiero jutro…

 4. Ania pisze:

  O kurcze… Dlaczego?

 5. McGyver pisze:

  Chyba mnie nie lubią…

Możliwość komentowania została wyłączona.